Yok. için destek, Tüketicilerin takip HoloLens:-gözleri ama hakkında haberler jointechnews.com

Mobil Dünya Kongresi, 2019 sırasında, Microsoft selefi özellikleri halk yeni HoloLens, ikinci nesil, iyileştirme ve arıtma sunacaktır.

Bu arada, konferans 24 Şubat günü başlar, co-MSPoweruser Sony basılması için sadece iki ay önce yapılan ve çoğunlukla Bernard Kress, Partner, Microsoft Optik Mimar tarafından yönetilen bu YouTube çok ilginç bir konferans üzerinde bulduk. Bir saatten fazla bir buçuk, HoloLens teknik detayları, iş alanlarındaki rolünü konuştuk ve güçlü>Karışık Gerçeklik gelecekteki evrimi<. Şu anda Redmond gelen gözlük ürün satışı olan model, 2015 yılında, bugün hala sanal dünyada gerçek bir devrim olarak kabul edilse de bu yüzden onun arkasında fazla 4 yıl var ve bu ilan edildi, sık sık olan burun olsun yok bir arıza var kullanıcı deneyimi sınırlar-görünüm (sözde ALAN) görme alanı.

<ımg src="https://mspoweruser.com/wp-content/uploads/2019/02/eye-tracking-2.jpg">

Bu anlamda, Bernard Kress bu sorun için en iyi çözüm yalnızca strong> kulaklık gerçek zamanlı bir şekilde kullanıcı bakışlarının koylarında görüş açısını değiştirmek için izin veren (göz izleme) gözleri takibine destek sağlayan, bu nedenle, görünüşe göre en geniş olan strong> FOV<hesaplama büyük donanım kaynakları ve çalışma.

son olarak, Microsoft, geçerli odak verimlilik endüstri strong>şirket <, üretken, ve, ayrı bir azınlık olarak, tüketici kesimi olduğunu iddia edeceksin. Bu özellikle hala düzgün bu teknolojiyi takdir etmeyen tüketiciler, aksine gerçeğin karışımı, kullanımı çok faydalı olduğu kabul edilen strong>/<şirketleri için özel olacak.p>
En son haberleri güncel kalmak için indirmek bilgisayar jointechnews.com