Xiaomi: sonraki olacak bir kat kelepir fiyatı mı? bir aygıt özel jointechnews.com

Xiaomi şimdi değil, haberlere daha fazla katlanması pazarına girecek. Söylentiler, dedikodular ve çeşitli haber sonra, Çin dev açıkta, katlama prototip bir video bile zararlı.

Ama çoğunuzun sorduğu soru fiyat ne?

Samsung Katlayın ve Huawei Mate X sadece 1000$ bariyerini, ıPhone X Apple tarafından açıldı aştı, ama aynı zamanda$ ya da öylesine 2300 toplam ulaşmak için$ 2000 kırdılar. Ve ne Xiaomi fiyatı olacak? İyi, güçlü>

telefon Xiaomi artık dünyanın en iyi markası, her zaman makul bir fiyata mükemmel kaliteli bir ürün sunan için ünlü olmuştur. Ve, Çin pazarı kazandıktan sonra, Avrupa’da, akıllı telefonlar, Xiaomi

Tabii ki, hala yüksek rakamlar söz, ama rekabet tarafından sunulan fiyat, Bu cihaz olduğunu dikkate alarak, çok daha geniş bir pazar bölümü.

Ama bu soruyu sormak piyasa etkileyen makul bir fiyat. <: strong>

cevap ekranı bulunur. Aslında, Samsung ve Huawei ile gördük aksine, Çinli şirket ekranın kullanın strong>Visionox Teknolojisi DEDEKTÖRÜ, ürün tam olarak Xiaomi.

şu anda hala iki teknolojilerin daha iyi olduğunu bilmiyoruz, ama hiç şüphesiz, önümüzdeki aylarda daha fazla biliyorum.

Ne düşünüyorsun? Yorum

bize söyleyin
En son haberleri güncel kalmak için indirmek özel jointechnews.com