Geliştirme” ele Mobile: geçirdik | Windows ” Nadella duyurdu S. için jointechnews.com

Etkinlikte vazgeçilmesi, Windows Phone desteği sonucu sona ermesiyle birlikte, Windows için planlar sonra Cep<şüphe için küçük bir oda bırakır.p>

sıfır hemen hemen eşit pazar payı ve artık desteklenmeyen bir işletim sistemi İle, Mobil cihazlar için Windows 10 kaderi zaten işaretli… Ama bu?
Windows Mobile”

gelişimi devam edeceğiz

< Satya Nadella: " bütün başarısızlık, söz konusu "Android veya iOS koyan ve birkaç kullanıcılar mahkum gibiyken

?” CEO en azından, şaşırtıcı söyleyecek bir açıklama ile geliyor: “

Evet. Ne olduğunu. Kim, kullanıcıların gözünde Windows Phone projenin en nefret ettiğim gibi, kişi bir açıklamada Bugün CNN Mobil için Windows 10 geliştirme devam dedi. Bildirge şöyle:

[…]

Mobil için Windows 10 geliştirme devam edeceğiz, ve çeşitli yeni cep telefonları başlatılması ile birlikte. 2019 3 çeyrek ders, her İki gemide Mobil için bilinen Windows 10 da modern bir versiyonu var.
2020 yılın ilk çeyreğinde iş, diğer 2 terminalleri: yüksek teknoloji ve verilecektir. İlk Windows ile bir akıllı telefon olacak 10 2.0 Cep, önümüzdeki birkaç ay içinde konuşacağız bir işletim sistemi; ikincisi, tamamen farklı bir cihaz olduğu, Yüzey ailesine ait olan; Yüzey Andromedaolarak bilinir.

özet olarak

, gerçekten şaşırtıcı olduğunu ifade… ya da, belki de, pek inandırıcı?

öyle değil. Çocuklar. Görevi.

herhangi bir açıklamada yeni bir akıllı telefon serbest olacak, yapıldı, ve, her şeyden önce, Cep telefonları için Windows 10 geliştirme alınmayacaktır. Büyük bir April fools!

yine savaş alanında eski işletim sisteminizi inceleyerek fikir gibi

? Yorum

bize söyleyin
En son haberleri güncel kalmak için indirmek bilgisayar jointechnews.com